Recreatie Turnen

Tijdens een les vol plezier wordt er gewerkt aan leuke en mooie turnoefeningen. Toestellen als de balk, trampoline, brug en lange mat komen allen aan bod, maar er is ook ruimte voor spelletjes. 

Recreatie Turnen, waar en wanneer?

TWAALFBUNDER    
Maandag 17.00 – 18.00 meisjes 4-6 jaar
wachtlijst
Janneke Martens
Maandag 18.00 – 19.00 meisjes 7-9 jaar
wachtlijst
Janneke Martens
Maandag 19.00 – 20.00 meisjes 10 jaar en ouder Janneke Martens
NOORDERLICHT    
Dinsdag 18.00 – 19.00 meisjes 5-8 jaar
volle wachtlijst (=geen proeflessen)
Oumaima Faqir
Dinsdag 19.00 – 20.00 meisjes 9 jaar en ouder
volle wachtlijst (=geen proeflessen)
Oumaima Faqir
PALMSTRAAT    
Dinsdag 17.30 – 18.30 jongens/meisjes 5-7 jaar Ewa Mazur
Dinsdag 18.30 – 19.30 jongens/meisjes 8-10 jaar Ewa Mazur
Dinsdag 19.30 – 20.30 jongens/meisjes 11 jaar en ouder Ewa Mazur
HUIF – BAVEL    
Dinsdag 17.00 – 18.00 jongens/meisjes 4-5 jaar Mandy Huijbregts
Dinsdag 17.00 – 18.00 jongens/meisjes 6-7 jaar
wachtlijst
Mandy Huijbregts
Dinsdag 18.00 – 19.00 jongens/meisjes 8 en ouder Mandy Huijbregts
Dinsdag 18.00 – 20.00 recreatie plus Mandy Huijbregts
ELANDSTRAAT    
Woensdag 16.45 – 17.30 kleutergym
wachtlijst
Emma Sunderman
Woensdag 17.30 – 18.30 jongens/meisjes 6-7 jaar
wachtlijst
Emma Sunderman
Woensdag 18.30 – 19.30 jongens/meisjes 8-9 jaar Emma Sunderman
Woensdag 19.30 – 20.30 jongens/meisjes 10 jaar en ouder Emma Sunderman
DE MANDT – TETERINGEN
Woensdag 17:45 – 18:45 meisjes 6-8 jaar
volle wachtlijst
Janneke Stevens
Woensdag 18:45 – 19:45 meisjes 9 jaar en ouder Janneke Stevens
STOUTENBURGSTRAAT    
Woensdag 18.30 – 19.30 meisjes 6-9 jaar
wachtlijst
Daniëlle Driessen
Woensdag 19.30 – 20.30 meisjes 10 jaar en ouder Daniëlle Driessen
TWAALFBUNDER    
Donderdag 18:30 – 19:30 jongens/meisjes 6-9 jaar Lee-Ann Agostien
Donderdag 19:30 – 20:30 jongens/meisjes 10 jaar en ouder Lee-Ann Agostien
JEUGDLAND – ULVENHOUT    
Donderdag 16:00 – 17:00 jongens/meisjes 4-6 jaar
wachtlijst
Mandy Huijbregts
Donderdag 17:00 – 18:00 jongens/meisjes 7-8 jaar Mandy Huijbregts
Donderdag 18:00 – 19:00 jongens/meisjes 9 jaar en ouder Mandy Huijbregts
ELANDSTRAAT    
Donderdag 16.30 – 17.30 jongens/meisjes 4-6 jaar Ada van Aalst
Donderdag 17:30 – 18:30 meisjes 7-8 jaar
wachtlijst
Ada van Aalst
Donderdag 18:30 – 19:30 meisjes 9-11 jaar
wachtlijst
Ada van Aalst
Donderdag 19.30 – 20.30 meisjes 12 jaar en ouder Ada van Aalst
PALMSTRAAT    
Donderdag 17:30 – 18:30 meisjes 5-7 jaar
wachtlijst
Marit Kramer
Donderdag 18:30 – 19:30 meisjes 8 jaar en ouder Marit Kramer
STOUTENBURGSTRAAT    
Donderdag 17.00 – 18.00 jongensgroep Marieke van Harten
TWAALFBUNDER    
Vrijdag 18.00 – 19.00 meisjes 6-8 jaar
wachtlijst
Emma Sunderman
Vrijdag 19.00 – 20.00 meisjes 9 jaar en ouder
wachtlijst
Emma Sunderman
STOUTENBURGSTRAAT    
Vrijdag 16.00 – 17.00 meisjes 4-6 jaar
wachtlijst
Daniëlle Driessen
Vrijdag 17.00 – 18.00 meisjes 7-8 jaar
volle wachtlijst
Daniëlle Driessen
Vrijdag 18.00 – 19.00 meisjes 9 jaar en ouder
wachtlijst
Daniëlle Driessen