Selectie Turnen
BredaGym biedt talenten de mogelijkheid om zich te kunnen ontwikkelen in verschillende niveaus. Zo kunnen regionale turntalenten tot de nationale turntalenten bij ons terecht. Turnsters worden geselecteerd bij ons in de recreatie lessen, maar soms stromen turnsters ook van buitenaf in.
Wanneer je al over turnervaring beschikt op selectieniveau kan je je aanmelden voor een proefles binnen de selectie, zo niet dan gaat het via de recreatieve groepen, ofwel via een talentendag die we aan het einde van het seizoen organiseren als er ruimte voor is.
Wanneer je al over turnervaring beschikt op selectieniveau kan je je aanmelden voor een proefles binnen de selectie, zo niet dan gaat het via de recreatieve groepen, ofwel via een talentendag die we aan het einde van het seizoen organiseren als er ruimte voor is.
Selectie Turnen | ||||||
dag | tijd | type | locatie | groep | trainer(s) | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
maandag | 16:30 - 19:30 | Ere/Divisie 1/Niveau 1 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | ||
Seizoen 2023-2024 | ||||||
dinsdag | 15:00 - 18:30 | Ere/Divisie 1/Niveau 1-2 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
dinsdag | 17:00 - 19:00 | Onderbouw | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
dinsdag | 17:00 - 19:30 | Middenbouw niveau 3 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
dinsdag | 18:00 - 21:00 | Divisie 2/3 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
woensdag | 07:30 - 09:30 | Ochtendtraining | Drie Linden | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
woensdag | 13:15 - 15:45 | Middenbouw niveau 3/4/5 | Raaimoeren | Middenbouw Niveau 3/4/5 | Marit Kramer, Daniëlle Driessen, Vera de Jong, Joyce Kuijpers-Hoonhorst | |
woensdag | 15:30 - 17:30 | Onderbouw | Raaimoeren | Onderbouw | Marit Kramer, Adriënne de Graaf, Vera de Jong | |
woensdag | 17:00 - 19:30 | Middenbouw niveau 2 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Marit Kramer | |
woensdag | 17:00 - 20:00 | Divisie 2/3 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Marit Kramer | |
woensdag | 18:00 - 20:30 | Divisie 4 | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Karlijn Buijs | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
donderdag | 15:00 - 19:00 | Ere/Divisie 1/Niveau 1-2 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
donderdag | 18:00 - 21:00 | Divisie 1/2/3 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
vrijdag | 16:00 - 18:30 | Divisie 4/5/6 - jeugd | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Laurie Bakker | |
vrijdag | 18:30 - 21:00 | Divisie 4/5/6 - junior/senior | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Laurie Bakker | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
zaterdag | 08:30 - 10:30 | Middenbouw niveau 6/7 | Raaimoeren | Middenbouw Niveau 6/7 | Adriënne de Graaf | |
zaterdag | 10:30 - 13:30 | Ere/Divisie 1-2/Niveau 1-2 | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
zaterdag | 15:00 - 18:00 | Regiotraining | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Chantal Jorna | |
Seizoen 2023-2024 | ||||||
zondag | 09:30 - 12:00 | Divisie 5 | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Laurie Bakker | |
zondag | 10:30 - 12:30 | Onderbouw | Drie Linden | Onderbouw | Marit Kramer | |
zondag | 11:45 - 14:15 | Divisie 3 jeugd | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Mandy Huijbregts | |
zondag | 11:45 - 14:15 | Divisie 6 | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Laurie Bakker | |
zondag | 12:30 - 15:00 | Middenbouw niveau 3/4/5 | Drie Linden | Middenbouw Niveau 3/4/5 | Marit Kramer, Daniëlle Driessen | |
zondag | 14:00 - 17:00 | Divisie 4 | Raaimoeren | Bovenbouw Divisie 4/5/6 | Mandy Huijbregts, Laurie Bakker | |
zondag | 14:00 - 17:00 | Divisie 3 Junior | Raaimoeren | Divisie ere/1/2/3 & Niveau 1/2/3 | Mandy Huijbregts |