Nieuw Lesrooster

Wilt u een les bijwonen? Kijk dan in het lesrooster welke locatie en tijd u het meeste schikt. U mag altijd binnenlopen, maar een mailtje vooraf is te adviseren. Laat ons weten wanneer u een proefles wilt volgen >

UREN JEUGDLEDEN:

TWAALFBUNDER    
Maandag 17.00 – 18.00 meisjes 4-6 jaar Janneke Martens
Maandag 18.00 – 19.00 meisjes 7-9 jaar Janneke Martens
Maandag 19.00 – 20.00 meisjes 10 jaar en ouder Janneke Martens
RAAIMOEREN    
Dinsdag 10.00 – 10.45 Nijntje Beweegdiploma Groep 1 Mandy Huijbregts
Dinsdag 10.45 – 11.30 Nijntje Beweegdiploma Groep 2 Mandy Huijbregts
NOORDERLICHT    
Dinsdag 17.00 – 18.00 meisjes 2012-2011 Oumaima Faqir
Dinsdag 18.00 – 19.00 meisjes 2010-2009 Oumaima Faqir
Dinsdag 19.00 – 20.00 meisjes 2008 en ouder Oumaima Faqir
PALMSTRAAT    
Dinsdag 17.30 – 18.30 jongens/meisjes 2012-2011 Emma Sunderman
Dinsdag 18.30 – 19.30 jongens/meisjes 2010-2009 Emma Sunderman
Dinsdag 19.30 – 20.30 jongens/meisjes 2008 en ouder Emma Sunderman
HUIF – BAVEL    
Dinsdag 17.15 – 18.00 Kleutergym Mandy Huijbregts
Dinsdag 17.00 – 18.00 jongens/meisjes 6-7 jaar Mandy Huijbregts
Dinsdag 18.00 – 19.00 jongens/meisjes 8-9 jaar Mandy Huijbregts
Dinsdag 18.00 – 20.00 recreatie plus Mandy Huijbregts
RAAIMOEREN    
Woensdag 09.10 – 09.55 Nijntje Beweegdiploma Groep 3 Mandy Huijbregts
Woensdag 10.00 – 10.45 Nijntje Beweegdiploma Groep 4 Mandy Huijbregts
Woensdag 10.50 – 11.35 Peutergym Mandy Huijbregts
ELANDSTRAAT    
Woensdag 16.15 – 17.00 Kleutergym Emma Sunderman
Woensdag 17.00 – 18.00 jongens/meisjes 6-7 jaar Emma Sunderman
Woensdag 18.00 – 19.00 jongens/meisjes 8-9 jaar Emma Sunderman
Woensdag 19.00 – 20.00 jongens/meisjes 10 jaar en ouder Emma Sunderman
DE MANDT – TETERINGEN
Woensdag 17:45 – 18:45 meisjes 2012-2011 Janneke Stevens
Woensdag 18:45 – 19:45 meisjes 2010-2009 Janneke Stevens
STOUTENBURGSTRAAT    
Woensdag 18.30 – 19.30 meisjes 6-9 jaar Daniëlle Driessen
Woensdag 19.30 – 20.30 meisjes 10 jaar en ouder Daniëlle Driessen
TWAALFBUNDER    
Donderdag 18:30 – 19:30 jongens/meisjes 6-9 jaar Lee-Ann Agostien
Donderdag 19:30 – 20:30 jongens/meisjes 10 jaar en ouder Lee-Ann Agostien
JEUGDLAND – ULVENHOUT    
Donderdag 16:00 – 17:00 jongens/meisjes 2014-2013 Mandy Huijbregts
Donderdag 17:00 – 18:00 jongens/meisjes 2012-2011 Mandy Huijbregts
Donderdag 18:00 – 19:00 jongens/meisjes 2010 en ouder Mandy Huijbregts
ELANDSTRAAT    
Donderdag 16.30 – 17.30 meisjes 4-6 jaar Ada van Aalst
Donderdag 17:30 – 18:30 meisjes 7-8 jaar Ada van Aalst
Donderdag 18:30 – 19:30 meisjes 9-11 jaar Ada van Aalst
Donderdag 19.30 – 20.30 meisjes 12 jaar en ouder Ada van Aalst
PALMSTRAAT    
Donderdag 17:30 – 18:30 meisjes 2013-2012 Marit Kramer
Donderdag 18:30 – 19:30 meisjes 2011-2010 Marit Kramer
TWAALFBUNDER    
Vrijdag 18.00 – 19.00 meisjes 6-8 jaar Emma Sunderman
Vrijdag 19.00 – 20.00 meisjes 9 jaar en ouder Emma Sunderman
STOUTENBURGSTRAAT    
Vrijdag 16.00 – 17.00 meisjes 5-7 jaar Daniëlle Driessen
Vrijdag 17.00 – 18.00 meisjes 8-10 jaar Daniëlle Driessen
Vrijdag 18.00 – 19.00 meisjes 10 jaar en ouder Daniëlle Driessen

UREN VOLWASSENEN:

ROTONDE    
Maandag 19.30 – 20.30 Body Fit Dames/Heren 30+ Fréderique van Poppel
DE SCHAREN
Dinsdag 20.00 – 21.00 Body Fit Dames 55+ Sandra Buijsen
DE MANDT – TETERINGEN
Dinsdag 20.00 – 21.00 Body Fit Dames 45+ Astrid Nieland
RAAIMOEREN    
Woensdag 20.15 – 22.15 Volwassenen turnen Henk van Kakerken
DE SCHAREN
Donderdag 9.30 – 10.30 Body Fit Dames 55+ Chantal Jorna
DRIE LINDEN – PRINSENBEEK
Donderdag 11.00 – 12.00 Dames & Heren Sport & Spel 65+ Chantal Jorna
DE WEGWIJZER
Donderdag 14.00 – 15.00 Body Fit Dames 65+ Chantal Jorna
JEUGDLAND – ULVENHOUT
Vrijdag 10.30 – 12.00 Dames & Heren Sport & Spel 65+ Michel van Gils

ADRESSEN LOCATIES:

  Sporthal De Raaimoeren Raaimoeren 19 Breda
  Sporthal De Drie Linden Heisprong 15 Prinsenbeek
  Gymzaal Elandstraat Elandstraat 12 Breda
  Sporthal Noorderlicht Cornelis Florisstraat 20 Breda
  Gymzaal de Mandt Kriekenstraat 43 Teteringen
  Gymzaal Palmstraat Palmstraat 5 Breda
  Gymzaal Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat 28 Breda
  Gymzaal Twaalfbunder Twaalfbunder 2 Breda
  Sporthal De Huif Deken Dr. Dirckxweg 4 Bavel
  Sportcentrum De Scharen Topaasstraat 13 Breda
  De Wegwijzer Steendorpstraat 2 Breda
  Jeugdland Jeugdland 1 Ulvenhout