Nieuw Lesrooster Selectieturnen

Lesrooster Selectieturnen Seizoen 2019/2020

Het is niet mogelijk om zonder overleg deel te nemen aan één van de onderstaande lessen, voor deze lessen worden meisjes en dames speciaal uitgenodigd of geselecteerd tijdens één van de selectiedagen. Heeft u het idee dat uw dochter een echt turntalent is, overleg dan eens met de huidige trainer van uw dochter of kom naar één van de talentendagen.

DIT IS HET DEFINITIEVE ROOSTER!

RAAIMOEREN   Trainers
Maandag 14.45 – 17.15 D1/N-niveau ipv woensdagmiddag vanwege continurooster Nadine Noorloos
Maandag 16.30 – 18.30 Vooropleiding pre lichtroze & prepre Marit Kramer & Nadine Noorloos
Maandag 18.30 – 21.00 Divisie 4/5 + Jeugd Divisie 3 Dorien Kemps & Nadine Noorloos
RAAIMOEREN    
Dinsdag 16.00 – 18.45 N-niveaus Chantal Jorna, Nadine Noorloos, Charlotte van Gils, Wouter de Leur
Dinsdag 18.15 – 21.00 Divisie 1, 2, 3 Chantal Jorna,  Charlotte van Gils
DE HUIF – BAVEL    
Dinsdag 18.00 – 20.00 Recreatie Plus Mandy Huijbregts
RAAIMOEREN    
Woensdag 13.00 – 15.30 D1 Marit Kramer & Mandy Huijbregts
Woensdag 15.00 – 17.00 Vooropleiding pre roze & lichtroze Marit Kramer & Mandy Huijbregts
Woensdag 16.30 – 19.00 Divisie 1/2 Chantal Jorna
Woensdag 17.30 – 20.00 Divisie 4/5 Mandy Huijbregts & Betty Huijbregts
DE DRIE LINDEN – PRINSENBEEK
Woensdag 07.30 – 09.30 Divisie 1 / N1 / P2-J1 N2 Chantal Jorna
Woensdag 13.00 – 16.00 N-niveaus Chantal Jorna & Nadine Noorloos
NOORDERLICHT
Woensdag 17.00 – 19.00 Divisie 6 & evt. 2e moment P2-J1 D3 Lisa Minkels
RAAIMOEREN    
Donderdag 16.00 – 18.45 N-niveaus Chantal Jorna, Nadine Noorloos
Donderdag 18.15 – 21.00 Divisie 1, 2, 3 Chantal Jorna, Nadine Noorloos, Wouter de Leur
Donderdag 20.30 – 22.00 Turnen zonder wedstrijden Zelfstandig
RAAIMOEREN    
Vrijdag 16.00 – 18.30 D1 Marit Kramer & Lisa Minkels
Vrijdag 18.00 – 21.00 Divisie 3/4 Marit Kramer & Mandy Huijbregts (vanaf 7u)
DE HUIF – BAVEL    
Vrijdag 16.00 – 18.30 D2 Mandy Huijbregts & Betty Huijbregts
RAAIMOEREN    
Zaterdag 08.30 – 10.30 Instap / Pupil 1 D3 Adriënne de Graaf
Zaterdag 10.30 – 12.30 Pupil 2 / Jeugd 1 D3 Adriënne de Graaf
Zaterdag 12:30 – 15:00 Jeugd/Junior/Senior 6e divisie Lisa Minkels 
Zaterdag 14.30 – 16.30 Vrij turnen/Turnen zonder wedstrijden Jos Verhoeven
RAAIMOEREN    
Zondag 09.30 – 12.30 Divisie 1/2 + N1/N2/N4 Chantal Jorna, Nadine Noorloos & Charlotte van Gils
Zondag 12.00 – 15.00 Divisie 3 + N3 Chantal Jorna, Nadine Noorloos & Charlotte van Gils
DE DRIE LINDEN – PRINSENBEEK
Zondag 09.30 – 12.00 Divisie 4 / D1 Marit Kramer & Mandy Huijbregts & Demi Kops
Zondag 11.30 – 13:30 D2 Marit Kramer & Mandy Huijbregts & Demi Kops
Zondag 13.00 – 15.30 Divisie 5 Marit Kramer & Mandy Huijbregts & Demi Kops

ADRESSEN LOCATIES:

  Sporthal De Raaimoeren Raaimoeren 19 Breda
  Sporthal De Drie Linden Heisprong 15 Prinsenbeek
  Sporthal Noorderlicht Cornelis Florisstraat 20 Breda
  Sporthal De Huif Deken Dr. Dirckxweg 4 Bavel