Lesrooster

Recreatie Turnen
dag tijd type locatie groep trainer(s)
maandag 16:00 - 17:00 Meisjes 4-6 jaar Twaalfbunder Twaalfbunder Maandag 16.00-17.00 uur Janneke Martens
maandag 17:00 - 18:00 Meisjes 7-9 jaar Twaalfbunder Twaalfbunder Maandag 17.00-18.00 uur Janneke Martens
maandag 18:00 - 19:00 Meisjes 10 jaar en ouder Twaalfbunder Twaalfbunder Maandag 18.00-19.00 uur Janneke Martens
dinsdag 17:00 - 18:00 Meisjes/Jongens 6-7 jaar De Huif De Huif Dinsdag 17.00-18.00 uur Mandy Huijbregts
dinsdag 17:30 - 18:30 Meisjes/Jongens 5-7 jaar Palmstraat Palmstraat Dinsdag 17.30-18.30 uur Aniek Delacourt
dinsdag 18:00 - 19:00 Meisjes 5-8 jaar Noorderlicht Noorderlicht Dinsdag 18.00-19.00 uur Oumaima Faqir
dinsdag 18:00 - 19:00 Meisjes/Jongens 8 jaar en ouder De Huif De Huif Dinsdag 18.00-19.00 uur Marit Blankers
dinsdag 18:00 - 20:00 Meisjes Recreatie Plus De Huif De Huif Dinsdag Recreatie Plus 18.00-20.00 uur Mandy Huijbregts
dinsdag 18:30 - 19:30 Meisjes/Jongens 8-10 jaar Palmstraat Palmstraat Dinsdag 18.30-19.30 uur Aniek Delacourt
dinsdag 19:00 - 20:00 Meisjes 9 jaar en ouder Noorderlicht Noorderlicht Dinsdag 19.00-20.00 uur Oumaima Faqir
dinsdag 19:30 - 20:30 Meisjes/Jongens 11 jaar en ouder Palmstraat Palmstraat Dinsdag 19.30-20.30 uur Aniek Delacourt
woensdag 17:00 - 18:00 Meisjes 6-7 jaar Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Woensdag 17.00-18.00 uur Daniëlle Driessen
woensdag 17:30 - 18:30 Meisjes/Jongens 6-7 jaar Elandstraat Elandstraat Woensdag 17.30-18.30 uur Emma Sunderman
woensdag 17:30 - 18:30 Meisjes 5-7 jaar De Mandt De Mandt Woensdag 17.30-18.30 uur Patricia Bakelaar
woensdag 18:00 - 19:00 Meisjes 8 jaar Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Woensdag 18.00-19.00 uur Daniëlle Driessen
woensdag 18:30 - 19:30 Meisjes/Jongens 8-9 jaar Elandstraat Elandstraat Woensdag 18.30-19.30 uur Emma Sunderman
woensdag 18:30 - 19:30 Meisjes 8 jaar en ouder De Mandt De Mandt Woensdag 18.30-19.30 uur Patricia Bakelaar
woensdag 19:00 - 20:00 Meisjes 9 jaar en ouder Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Woensdag 19.00-20.00 uur Daniëlle Driessen
woensdag 19:30 - 20:30 Meisjes/Jongens 10 jaar en ouder Elandstraat Elandstraat Woensdag 19.30-20.30 uur Emma Sunderman
donderdag 16:00 - 17:00 Meisjes/Jongens 4-6 jaar Jeugdland Jeugdland Donderdag 16.00-17.00 uur Mandy Huijbregts
donderdag 16:30 - 17:30 Meisjes/Jongens 4-6 jaar Elandstraat Elandstraat Donderdag 16.30-17.30 uur Ada van Aalst
donderdag 17:00 - 18:00 Meisjes/Jongens 7 jaar Jeugdland Jeugdland Donderdag 17.00-18.00 uur Mandy Huijbregts
donderdag 17:30 - 18:30 Meisjes 5-7 jaar Palmstraat Palmstraat Donderdag 17.30-18.30 uur Janneke Stevens
donderdag 17:30 - 18:30 Meisjes 7-9 jaar Elandstraat Elandstraat Donderdag 17.30-18.30 uur Ada van Aalst
donderdag 18:00 - 19:00 Meisjes/Jongens 8 jaar en ouder Jeugdland Jeugdland Donderdag 18.00-19.00 uur Mandy Huijbregts
donderdag 18:30 - 19:30 Meisjes/Jongens 6-8 jaar Twaalfbunder Twaalfbunder Donderdag 18.30-19.30 uur Lee-Ann Agostien
donderdag 18:30 - 19:30 Meisjes 10-12 jaar Elandstraat Elandstraat Donderdag 18.30-19.30 uur Ada van Aalst
donderdag 18:30 - 19:30 Meisjes 8 jaar en ouder Palmstraat Palmstraat Donderdag 18.30-19.30 uur Janneke Stevens
donderdag 19:30 - 20:30 Meisjes/Jongens 9 jaar en ouder Twaalfbunder Twaalfbunder Donderdag 19.30-20.30 uur Lee-Ann Agostien
donderdag 19:30 - 20:30 Meisjes 13 jaar en ouder Elandstraat Elandstraat Donderdag 19.30-20.30 uur Ada van Aalst
vrijdag 16:00 - 17:00 Meisjes 5-6 jaar Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Vrijdag 16.00-17.00 uur Daniëlle Driessen
vrijdag 17:00 - 18:00 Meisjes 7-8 jaar Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Vrijdag 17.00-18.00 uur Daniëlle Driessen
vrijdag 18:00 - 19:00 Meisjes 6-8 jaar Twaalfbunder Twaalfbunder Vrijdag 18.00-19.00 uur Emma Sunderman
vrijdag 18:00 - 19:00 Meisjes 9 jaar en ouder Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Vrijdag 18.00-19.00 uur Daniëlle Driessen
vrijdag 19:00 - 20:00 Meisjes 9 jaar en ouder Twaalfbunder Twaalfbunder Vrijdag 19.00-20.00 uur Emma Sunderman
Recreatie Acro
dag tijd type locatie groep trainer(s)
donderdag 16:00 - 17:00 Recreatie Acro Noorderlicht Noorderlicht Donderdag Recreatie Acro 16.00-17.00 uur Daniëlle Driessen
Selectie Turnen
dag tijd type locatie groep trainer(s)
maandag 16:15 - 18:15 Selectie Turnen Noorderlicht Maandag Vooropleiding Marit Kramer, Daniëlle Driessen
maandag 16:30 - 18:30 Selectie Turnen Raaimoeren Maandag Jeugd Divisie 2 Nadine Noorloos
maandag 18:30 - 20:30 Selectie Turnen Raaimoeren Maandag Jeugd Divisie 3 Nadine Noorloos
dinsdag 16:00 - 18:45 Selectie Turnen Raaimoeren Dinsdag N-Niveaus Nadine Noorloos, Chantal Jorna
dinsdag 18:15 - 21:00 Selectie Turnen Raaimoeren Dinsdag Divisie 1/2/3 Chantal Jorna
woensdag 07:30 - 09:30 Selectie Turnen Drie Linden Woensdag Ochtendtraining Divisie 1 Chantal Jorna
woensdag 13:00 - 15:30 Selectie Turnen Raaimoeren Woensdag D1/D2 pupil 2/jeugd 1 & deel N Marit Kramer, Nadine Noorloos, Mandy Huijbregts, Chantal Jorna
woensdag 15:00 - 17:30 Selectie Turnen Raaimoeren Woensdag D1/D2 instap/pupil 1 & deel N Marit Kramer, Nadine Noorloos, Mandy Huijbregts, Chantal Jorna
woensdag 17:00 - 19:30 Selectie Turnen Raaimoeren Woensdag Divisie 1/2 junior/senior Chantal Jorna
woensdag 17:30 - 20:00 Selectie Turnen Raaimoeren Woensdag Divisie 4 Mandy Huijbregts
donderdag 16:00 - 18:45 Selectie Turnen Raaimoeren Donderdag N-Niveaus Nadine Noorloos, Chantal Jorna
donderdag 18:15 - 21:00 Selectie Turnen Raaimoeren Donderdag Divisie 1/2/3 Chantal Jorna, Nadine Noorloos
vrijdag 16:00 - 18:00 Selectie Turnen Raaimoeren Vrijdag D1 Marit Kramer, Mandy Huijbregts
vrijdag 17:30 - 19:30 Selectie Turnen Raaimoeren Vrijdag Divisie 4/5 jeugd Mandy Huijbregts, Marit Kramer
vrijdag 19:00 - 21:00 Selectie Turnen Raaimoeren Vrijdag Divisie 4/5 junior/senior Mandy Huijbregts
zaterdag 08:30 - 10:30 Selectie Turnen Raaimoeren Zaterdag D3 Adriënne de Graaf, Lisa Minkels
zaterdag 10:30 - 13:00 Selectie Turnen Raaimoeren Zaterdag Divisie 6 Adriënne de Graaf, Lisa Minkels
zondag 09:30 - 12:00 Selectie Turnen Drie Linden Zondag D1/D2 instap/pupil 1/2 Marit Kramer, Mandy Huijbregts
zondag 09:30 - 12:30 Selectie Turnen Raaimoeren Zondag Divisie 3 & N3/N4 Chantal Jorna, Nadine Noorloos
zondag 11:30 - 14:00 Selectie Turnen Drie Linden Zondag Jeugd D1/D2 & Divisie 4/5 Mandy Huijbregts, Marit Kramer
zondag 12:00 - 15:00 Selectie Turnen Raaimoeren Zondag Divisie 1/2 & N1/N2 Chantal Jorna, Nadine Noorloos
zondag 13:30 - 16:00 Selectie Turnen Drie Linden Zondag Divisie 4/5 junior/senior Mandy Huijbregts
Selectie Acro
dag tijd type locatie groep trainer(s)
maandag 16:30 - 17:00 Selectie Acro Raaimoeren Maandag Topjes Training Charlotte van Gils, Demi Kops
maandag 17:00 - 19:00 Selectie Acro Raaimoeren Maandag D-Niveau Charlotte van Gils, Demi Kops
maandag 18:30 - 20:30 Selectie Acro Raaimoeren Maandag B/C-Niveau Charlotte van Gils, Demi Kops
maandag 20:30 - 21:00 Selectie Acro Raaimoeren Maandag Onderpartner Training Charlotte van Gils, Demi Kops
woensdag 18:00 - 20:30 Selectie Acro Raaimoeren Woensdag B/C/D-Niveau Charlotte van Gils, Demi Kops
donderdag 17:00 - 19:30 Selectie Acro Noorderlicht Donderdag E-Niveau Daniëlle Driessen, Nicky Bierings
vrijdag 16:30 - 17:00 Selectie Acro Noorderlicht Vrijdag Topjes Training Charlotte van Gils, Demi Kops
vrijdag 17:00 - 19:00 Selectie Acro Noorderlicht Vrijdag B/C-Niveau Charlotte van Gils, Demi Kops
vrijdag 18:30 - 20:30 Selectie Acro Noorderlicht Vrijdag D-Niveau Charlotte van Gils, Demi Kops
vrijdag 20:30 - 21:00 Selectie Acro Noorderlicht Vrijdag Onderpartner Training Charlotte van Gils, Demi Kops
zaterdag 10:00 - 12:00 Selectie Acro Noorderlicht Zaterdag E-Niveau Daniëlle Driessen, Nicky Bierings
zondag 13:00 - 16:00 Selectie Acro Raaimoeren Zondag B/C/D-Niveau Training 1 Charlotte van Gils, Demi Kops
zondag 16:00 - 19:00 Selectie Acro Raaimoeren Zondag B/C/D-Niveau Training 2 Charlotte van Gils, Demi Kops
Kleuters & Peuters
dag tijd type locatie groep trainer(s)
dinsdag 10:15 - 11:00 Nijntje Beweegdiploma Raaimoeren Nijntje Dinsdag 10.15-11.00 uur Mandy Huijbregts
dinsdag 11:00 - 11:45 Nijntje Beweegdiploma Raaimoeren Nijntje Dinsdag 11.00-11.45 uur Mandy Huijbregts
dinsdag 17:00 - 18:00 Kleuters De Huif De Huif Kleuters Dinsdag 17.00-18.00 uur Marit Blankers
woensdag 09:00 - 09:45 Nijntje Beweegdiploma Raaimoeren Nijntje Woensdag 9.00-9.45 uur Mandy Huijbregts
woensdag 09:50 - 10:35 Nijntje Beweegdiploma Raaimoeren Nijntje Woensdag 9.50-10.35 uur Mandy Huijbregts
woensdag 10:45 - 11:30 Peuters Raaimoeren Peutergym Nijntje Vervolg Woensdag 10.45-11.30 uur Mandy Huijbregts
woensdag 16:00 - 16:45 Kleuters Stoutenburgstraat Stoutenburgstraat Kleuters Woensdag 16.00-16.45 uur Daniëlle Driessen
woensdag 16:45 - 17:30 Kleuters Elandstraat Elandstraat Kleuters Woensdag 16.45-17.30 uur Emma Sunderman
donderdag 11:00 - 11:45 Nijntje Beweegdiploma Scharen Nijntje Donderdag 11.00-11.45 uur Daniëlle Driessen
Volwassenen/Senioren
dag tijd type locatie groep trainer(s)
maandag 19:30 - 20:30 BodyFit Dames/Heren 50+ Rotonde Maandag Rotonde BodyFit 19.30-20.30 uur Frederique van Poppel
dinsdag 20:00 - 21:00 BodyFit Dames 45+ De Mandt Dinsdag Mandt BodyFit 20.30-21.00 uur Astrid Hop
dinsdag 20:00 - 21:00 BodyFit Dames 55+ Scharen Dinsdag Scharen BodyFit 20.00-21.00 uur Sandra Buijsen
woensdag 20:15 - 22:15 Volwassenen Turnen Raaimoeren Woensdag Volwassenen Turnen Henk van Kakerken
donderdag 09:30 - 10:30 BodyFit Dames 55+ Scharen Donderdag Scharen BodyFit 9.30-10.30 uur Chantal Jorna
donderdag 11:00 - 12:00 Dames & Heren Sport & Spel 65+ Scharen Donderdag Scharen Sport&Spel 11.00-12.00 uur Chantal Jorna
donderdag 14:00 - 15:00 BodyFit Dames 65+ De Wegwijzer Donderdag Wegwijzer BodyFit 14.00-15.00 uur Daniëlle Driessen
vrijdag 10:30 - 12:00 Dames & Heren Sport & Spel 65+ Jeugdland Vrijdag Jeugdland Sport&Spel 10.30-12.00 uur Michel van Gils
vrijdag 14:30 - 16:30 Vrij Turnen Raaimoeren Zaterdag Vrij Turnen 18+ Jos Verhoeven
BredaGym... Laat je horen...
HOPPA!!!
Terug naar boven