Laden Evenementen

« Alle Evenementen

OBTK 2018

19 mei - 21 mei

Evenement Navigatie

Uitslagen OBTK 2018 Maandag:

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 1_2

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 3_4

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 1_2

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 3_4

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 1_2

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 3_4

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 1_2

Maandag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 3_4

 

 

Uitslagen OBTK 2018 Zondag:

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 5 baan 1_2

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 5 baan 3

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 1_2

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 3_4

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 1_2

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 3_4

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 1_2 

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 3_4

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 1_2

Zondag Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 3_4

Uitslagen OBTK 2018 Zaterdag:

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 1_2
Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 1 baan 3_4
Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 1_2
Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 2 baan 3_4

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 1_2

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 3 baan 3_4

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 1_2

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 4 baan 3_4

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 5 baan 3_4

Uitslag OBTK2018 Wedstrijd 5 senioren+

 

 

 

 

Foto’s:
Wedstrijd Foto’s via website BredaGym
Wedstrijd Foto’s via fotosite

Algemene documenten:

Uitnodiging OBTK 2018

Indeling turnsters OBTK 2018 zaterdag versie 10 mei 2018
Indeling turnsters OBTK 2018 zondag versie 10 mei 2018 
Indeling turnsters OBTK 2018 maandag versie 10 mei 2018

Tijdsindeling OBTK

Een half uurtje na de opening van de inschrijving zaten we vol met 1140 turnsters
Inschrijvingen die nu nog volgen komen op de reservelijst en zullen de lege gaten opvullen!

De volgende verenigingen zijn ingeschreven:

BredaGym
EOC Oosterhout
SV Terheijden
AZTV Zevenbergen
VLC Breda
Dynamo Roosendaal
Alianza Waalwijk
Samensprong Prinsenbeek
SV de Zwaluwen
LONGO Breda
FIER Breda
GTV Ammerzoden
O&O Zwijndrecht
ProPatria Zoetermeer
CGV Zoetermeer
Turning Spirit Almere
Educa Veghel
OKK Gorinchem
KDO Krimpen
Synerchos Sliedrecht
G.V. De Turnkring Oud-Beijerland
Hamarithi
TurnAround
Triade
SV DOTO Lansingerland
KDO sport Hellevoetsluis
KIOS Gilze
TOOS Waddinxveen
Sport Balans
PIT Lunteren
Trios Rossum
GV Lombardijen
Olympia Herwijnen
CSV De Zilvermeeuw
KV Rotterdam
Delta Sport Zierikzee
WIK Groot Ammers
Gymsport Leiden
Devona Wateringen
Udi Westland
Het Turninstituut Sappemeer
Turnlust Geertruidenberg
SV Thor Rotterdam
Kunst & Kracht Tilburg
GV Barendrecht
Turn4U
DOS Monster

Gegevens

Begin:
19 mei
Einde:
21 mei

Locatie

Sportcentrum De Scharen
Topaasstraat 13
Breda, 4817 HA
+ Google Maps

Organisator

BredaGym
Website:
https://www.bredagym.nl