Selectiegroep

Bovenbouw 1-3e

Femke van Brunschot
Senior 1e divisie
Dorine Berends
Senior 2e divisie
Veerle Clavan
Senior 2e divisie
Anouk Helmer
Senior 2e divisie
Nicky Bierings
Junior 3e divisie
Benthe Clavan
Senior 3e divisie
Loes Crezee
Senior 3e divisie
Femke Helmer
Senior 3e divisie
Carmen Kentrop
Senior 3e divisie
Fiona Lanser
Senior 3e divisie
Nikki Meeuwissen
Senior 3e divisie
Judith Schreurs
Senior 3e divisie
Masha van de Westelaken
Junior 1e divisie
Emma Monteban
Junior 2e divisie
Rosalie Donkersloot
Junior 3e divisie
Yllana Hart
Junior 3e divisie
Nieke van der Horst
Junior 3e divisie
Julia Sancho Galàn
Junior 3e divisie
Philou Touw
Junior 3e
Eline van Seeters
Jeugd 2 2e
Puk van der Eijk
Jeugd 2 3e
Indy Muller
Jeugd 2 3e
Amber-Fé de Vos
Jeugd 2 3e

Bovenbouw 4-6e

Laurie Bakker
Senior 4e divisie
Aniek Delacourt
Senior 4e divisie
Vera de Jong
Senior 4e divisie
Lin Vissers
Senior 4e
Chrisje Boemaars
Senior 5e divisie
Anouk van der Burgt
Senior 5e divisie
Leonie Kentrop
Senior 5e divisie
Floor Nuijten
Senior 5e divisie
Romy van den Hout
Junior 4e divisie
Linne Buijk
Junior 4e
Mirthe Helmer
Junior 4e
Aranka Meershoek
Junior 4e
Nina van der Burgt
Junior 5e
Kiana Hosseinion
Junior 5e
Joyce Wijnen
Junior 5e
Mieke de Wit
Junior 5e
Daphne Schinning
Junior 6e
Charlotte Verstraete
Junior 6e
Jitske Ernstsen
Jeugd 2 5e
Guusje de Haas
Jeugd 2 5e
Anouk Bakker
Jeugd 2 6e
Lieke Buurman
Jeugd 2 6e
Noor Buurman
Jeugd 2 6e
Lima Huijskens
Jeugd 2 6e
Elize van Wensen
Jeugd 2 6e

Onderbouw N1-4

Saar van Hemert
Jeugd 1 N2
Jiska Bishop
Jeugd 1 N3
Luna van de Westelaken
Jeugd 1 N3
Akua Tabiri
Jeugd 1 N4
Lieve van de Vijver
Jeugd 1 N4
Suze van den Hoeven
Pupil 2 N3
Laura Roudaï
Pupil 2 N3
Zerin Bozan Alvarez
Pupil 1 N1
Isa Smits
Pupil 1 N1
Marchien van Hooijdonk
Pupil 1 N3
Saar IJsselmuiden
Pupil 1 N3
Veerle van der Linden
Pupil 1 N3
Noa van der Feer
Instap N2
Zoë van Ginneken
Instap N2
Danique van der Hof
Instap N2
Liv Rikken
Instap N3
Yfke Roovers
Instap N3
Fayley van Vugt
Instap N3

Onderbouw D1-2-3

Nikola Borgosz
Jeugd 1 D1
Jet Castien
Jeugd 1 D1
Lieke van Dongen
Jeugd 1 D1
Iara Barrau
Jeugd 1 D2
Marouscha de Kwaasteniet
Jeugd 1 D2
Kikkie van der Burgt
Jeugd 1 D3
Solyse Groenendaal
Jeugd 1 D3
Shirene Masrour
Jeugd 1 D3
Nikki Broeders
Pupil 2 D1
Jayli Castien
Pupil 2 D1
Jasmijn Driedijk
Pupil 2 D1
Roos van der Feer
Pupil 2 D1
Manon de Graaf
Pupil 2 D2/D1
Steffy Klarenbeek
Pupil 2 D2
Ilse Meeder
Pupil 2 D2
Emilija Pesic
Pupil 2 D2
Teodora Vasilic
Pupil 2 D2
Pip Wilner
Pupil 2 D2
Sofia Bakker
Pupil 2 D3
Isaura Marcus
Pupil 2 D3
Elise Teeuw
Pupil 2 D3
Anne Verschuren
Pupil 2 D3
Chaliya Canli
Pupil 1 D2
Michaela Kolesnikova
Pupil 1 D2
Chloë van Steen
Pupil 1 D2
Shirin Baig
Pupil 1 D3
Demi de Koning
Pupil 1 D3
Maud Snoeijs
Pupil 1 D3
Ridwana Sullaiman
Pupil 1 D3
Sanne Bierkens
Instap D1
Romy Bos
Instap D1
Fleur Blom
Instap D2
Amy Driessen
Instap D2
Maja Knapen
Instap D2
Emma Rijk
Instap D2
Nikki van den Berg
Instap D3
Inci Cirag
Instap D3
Noor Prenger
Instap D3

Vooropleiding