Lesrooster

Wilt u een les bijwonen? Kijk dan in het lesrooster welke locatie en tijd u het meeste schikt. U mag altijd binnenlopen, maar een mailtje vooraf is te adviseren. Laat ons weten wanneer u een proefles wilt volgen >

Gymzaal aan de ELANDSTRAAT, Breda
Woensdag 16:15 – 17:00 Kleutergym Kleutergym Emma Sunderman
Woensdag 17.00 – 18.00 Jongens en meisjes 6-7 jaar Recreatie turnen Emma Sunderman
Woensdag 18.00 – 19.00 Jongens en meisjes 8-9 jaar Recreatie turnen Emma Sunderman
Woensdag 19.00 – 20.00 Jongens en meisjes 10 jaar en ouder Recreatie turnen Emma Sunderman
Gymzaal HET NOORDERLICHT, Breda 
Dinsdag 17.00 – 18.00 Meisjes geb. 2011 – 2010 Recreatie turnen Oumaima Faqir
Dinsdag 18.00 – 19.00 Meisjes geb. 2009 – 2008 Recreatie turnen Oumaima Faqir
Dinsdag 19.00 – 20.00 Meisjes geb. 2007 en ouder Recreatie turnen Oumaima Faqir
Gymzaal DE MANDT, Teteringen
Dinsdag 20.00 – 21.00 Dames > 45 jaar Body Fit Astrid Hop
Woensdag 17.45 – 18.45 Meisjes geb. 2012-2011 Recreatie turnen Janneke Stevens
Woensdag 18.45 – 19.45 Meisjes geb. 2010-2009 Recreatie turnen Janneke Stevens
Gymzaal aan de PALMSTRAAT, Breda
Dinsdag 17.30 – 18.30 Jongens & meisjes geb. 2012 – 2011 Recreatie turnen Céline Vogels
Dinsdag 18.30 – 19.30 Jongens & meisjes geb. 2010 – 2009 Recreatie turnen Céline Vogels
Dinsdag 19.30 – 20.30 Jongens & meisjes geb. 2008 en ouder Recreatie turnen Céline Vogels
Donderdag 17.30 – 18.30 Meisjes geb. 2013-2012 Recreatie turnen Marit Kramer
Donderdag 18.30 – 19.30 Meisjes geb. 2011-2010 Recreatie turnen Marit Kramer
Gymzaal aan de TWAALFBUNDER, Breda
Donderdag 18.30 – 19.30 Meisjes 6 – 9 jaar
Startdatum: 10-1-2019
Recreatie turnen  Lee-Ann Agostien
Donderdag 19.30 – 20.30 Meisjes 10 jaar en ouder
Startdatum: 10-1-2019
Recreatie turnen Lee-Ann Agostien
Gymzaal aan de WANDELAKKER, Breda
Vrijdag 18.00 – 19.00 Meisjes 6 – 8 jaar Recreatie turnen  Emma Sunderman
Vrijdag 19.00 – 20.00 Meisjes 9 jaar en ouder Recreatie turnen Emma Sunderman
Sportcentrum DE SCHAREN, Breda
Dinsdag 20.00 – 21.00 Dames > 55 jaar Body Fit Sandra Buijsen
Donderdag 9.30 – 10.30 Dames > 55 jaar Body Fit Chantal Jorna
Sporthal DE DRIE LINDEN, Prinsenbeek
Donderdag 11.00 – 12.00 Dames en heren > 65 jaar Sport&Spel Chantal Jorna
JEUGDLAND, Ulvenhout
Vrijdag 11.00 – 12.00 Dames en heren > 65 jaar Sport&Spel Michel van Gils
 Turnhal de RAAIMOEREN, Breda
Maandag 20.00 – 22.00 Dames en heren vanaf 16 jaar Vrij turnen Zelfstandig
Woensdag 9.10 – 9.55 Jongens en meisjes van 2 tot 4 jaar Nijntje Beweegdiploma Groep 1 Dorien Kemps
Woensdag 10.00 – 10.45 Jongens en meisjes van 2 tot 4 jaar Nijntje Beweegdiploma Groep 2 Dorien Kemps
Woensdag 10.50 – 11.35 Jongens en meisjes van 2 tot 4 jaar Nijntje Beweegdiploma Groep 3 Dorien Kemps
Woensdag 13.15 – 14.00 Jongens en meisjes van 4 en 5 jaar Kleutergym Dorien Kemps
Woensdag 20.15 – 22.15 Dames en heren vanaf 18 jaar Volwassenen Henk van Kakerken
Donderdag 10.00 – 10.45 Jongens en meisjes van 2 tot 4 jaar Nijntje Beweegdiploma Groep 4 Dorien Kemps
Donderdag 10.45 – 11.30 Jongens en meisjes van 2 tot 4 jaar Nijntje Beweegdiploma Groep 5 Dorien Kemps
Donderdag 20.30 – 21.30 Dames vanaf 25 jaar Bodyfit Chantal Jorna
Donderdag 21.00 – 23.00 Dames en heren vanaf 18 jaar Vrij freerunnen Thijs van Asseldonk
Zaterdag 13.30 – 15.30 Dames en heren vanaf 16 jaar Vrij turnen Jos Verhoeven

Meer lessen bij BredaGym

Ga naar het lesrooster voor Selectie Turnen >
Ga naar het lesrooster voor de Acro Trainingen >  

Sport locaties

  Sporthal Raaimoeren Raaimoeren 19 Breda
  Gymzaal Elandstraat Elandstraat 12 Breda
  Sporthal Noorderlicht Cornelis Florisstraat 20 Breda
  Gymzaal de Mandt Kriekenstraat 43 Teteringen
  Gymzaal Palmstraat Palmstraat 5 Breda
  Gymzaal Twaalfbunder Twaalfbunder 2 Breda
  Gymzaal Wandelakker Wandelakker 64 Breda
  Sportcentrum De Scharen Topaasstraat 13 Breda
  Sporthal De Drie Linden Heisprong 15 Prinsenbeek
  Jeugdland Jeugdland 1 Ulvenhout